Vad händer hösten 2023?

Kära läsare!
Jag hoppas att din sommar varit bra och att du fått tid att hämta hem dig själv i form av vila och aktiviteter som just du mår bra av!
Hösten är på intågande, löven börjar falla av träden och det är snart dags för dem att gå i vintervila. Själv reser jag till Senegal i november och det innebär att det inte kommer att vara möjligt att boka behandlingar på plats. Mellan den 15 oktober till och med den 15 april kommer jag endast att kunna ge Reiki på distans. Under samma tid kommer möjligheten att boka via TimeCenter att ligga nere. Du bokar då via mail: mindyoursoulandbody@gmail.com, alternativt Maude.ronge@gmail.com.
SMS kommer tyvärr inte att fungera.
Det finns fortfarande möjlighet att boka in sig på behandling fram till den 15 oktober.
Med all kärlek och värme
Maude
Mind Your Soul And Body By Maude

Publicerad av mindyoursoulandbodybymaude

please follow our other blogg: Our life in Senegal, how to escape the westerns civilisation maudenadaake.worldpress.wordpress.com

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.